Аварійно - диспетчерська cлужба (цілодобово):    (0542) 65-01-20;    +38 (066) 82-38-302    

Breadcrumbs

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ СУМИ».

ТОВ «Керуюча компанія «ДомКом Суми» здійснено розрахунок економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Сумчани, які мешкають у будинках, що обслуговує Керуюча компанія «ДомКом Суми» мають можливість ознайомитися з новими розрахунками тарифів та висловити свої пропозиції чи зауваження протягом 14 днів згідно з законодавством.

У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, підвищенням тарифу на електроенергію та зміною системи оподаткування підприємства, встановлений тариф на послуги з 01 жовтня 2016 року не покриватиме фактичної собівартості послуг та призведе до погіршення якості послуг і зменшення обсягів поточних ремонтів від закладених у тарифі.

Таким чином, обставинами, що змушують переглядати тарифи є зростання витрат на:

- підвищення мінімальної заробітної плати з 1378 грн. до 1450 грн.

- тариф на електроенергію з 1 вересня 2016 року ( підвищення з 0,99 грн/кВт до 1,29 грн/кВт), відповідно до Постанови НКРЕ «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» №220 від 26.02.2015 р;

- зміна оподаткування підприємства з 1 жовтня 2016 року (з єдиного податку 5% на податок на прибуток 18% та ПДВ 20%).

- укладання нових договорів на обслуговування з підрядними організаціями, що відбулося в рамках змін оподаткування підприємства.

Саме за цих обставин виникла необхідність приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до фактичних витрат ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМ СУМИ» на надання даних послуг.

ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМ СУМИ» здійснило розрахунки економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, з урахуванням вищезазначених змін.
Вартість надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначено на основі планових (нормативних) витрат окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що повинні надаватися в будинку для забезпечення санітарно-гігієнічного та технічного стану будинків з урахуванням переліку послуг, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

При розрахунку тарифів на послуги з утримання будинків споруд та прибудинкових територій витримані вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.12.2013 № 603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій».
Планомірне приведення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій до рівня, що покриває економічно обґрунтовані витрати підприємства – є необхідним кроком для забезпечення надання послуг належної якості.

Враховуючи зростання наведених економічних чинників, що не залежать від підприємства, розрахунків складових тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій, зменшення натуральних обсягів послуг з поточного ремонту конструктивних елементів, внутрішньо будинкових систем, середньозважений тариф в будинках залишиться на рівні діючого, зміниться тільки його структура, та становитиме 2,52 грн/м.кв. загальної площі.
ТОВ «Керуюча компанія «ДомКом Суми» приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх обєднань протягом 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів за адресою: 40030, м.Суми, вул. Петропавлівська 86 (оф.5). Більш детальну інформацію про тарифи (розмір, структура, перелік та періодичність надання послуг тощо) також можна дізнатися за вищезазначеною адресою або на веб-сайті підприємства: www.sumy.domkom.org.ua.

Розшифровка тарифу для  1-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  2-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  3-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  4-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  5-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  9-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  12-поверхових будинків: Переглянути

Розшифровка тарифу для  14-поверхових будинків: Переглянути

e-max.it: your social media marketing partner