Аварійно - диспетчерська cлужба (цілодобово):    (0542) 65-01-20;    +38 (066) 82-38-302    

Breadcrumbs

Шановні споживачі послуг!

На виконання п. 6 ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», товариство з обмеженою відповідальністю «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ СУМИ»

інформує вас про зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 09.01.2018 № 14 «Про коригування складових тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій товариства з обмеженою відповідальністю «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ СУМИ» встановлені тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій окремо по кожному будинку. Усі процедури, передбачені чинним законодавством України стосовно зміни тарифів, витримано в повному обсязі.

Згідно з законодавством встановлені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 09.01.2018 № 14 тарифи будуть введені в дію через 15 днів  з моменту оприлюднення на офіційному сайті Сумської міської ради.

Детально ознайомитись з рішенням, тарифами та переліком послуг по будинкам ви зможете на Муніципальному інформаційному порталі Сумської міської ради за посиланням:  www.smr.gov.ua/uk/dokumenti/rishennya-vikonavchogo-komitetu.html та на офіційному сайті ТОВ «КК «ДОМКОМ СУМИ».

Проект рішення про встановлення нових тарифів: Переглянути

Тариф на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території: Переглянути

 

 

Директор

ТОВ «КК «ДОМКОМ СУМИ»                                                                 О.В. Цілуйко

e-max.it: your social media marketing partner