Покоси трави розпочато - Домком Суми
19145
post-template-default,single,single-post,postid-19145,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Покоси трави розпочато

Покоси трави розпочато

Керуюча компанія “ДомКом Суми” з 8 травня розпочала косити траву на прибудинкових територіях будинків, які перебувають в управлінні компанії. Дана послуга входить до тарифу 109 будинків та виконується відповідно до графіка.

В управлінні 99051,6 кв.м прибудинкових територій, які підлягають покосу. Покоси будуть здійснюватися згідно плану, усього за сезон проводиться 3-4 етапів скошування трави та карантинних рослин. Наразі косарі на першому етапові. 

“Цей вид робіт спрямований на догляд за благоустроєм, яка необхідна для збереження охайного та доглянутого зовнішнього вигляду міських вулиць та подвір’їв. Керуюча компанія розуміє важливість догляду за територіями і робить усе можливе, щоб забезпечити належний рівень обслуговування. Це має не тільки на меті забезпечити охайний вигляд прибудинкових територій, але й допомогти людям, які страждають від алергії, легше перенести період цвітіння трав”, – зазначає директор “ДомКом Суми” Ірина Степуленко. 

Залишити заявку можна за номером гарячої лінії: 0668238302.