Капітальний та поточний ремонт: у чому різниця та на який ремонт розраховувати від управителя - Домком Суми
19131
post-template-default,single,single-post,postid-19131,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Капітальний та поточний ремонт: у чому різниця та на який ремонт розраховувати від управителя

Капітальний та поточний ремонт: у чому різниця та на який ремонт розраховувати від управителя

Обслуговування будинків та забезпечення безпечного та комфортного проживання мешканців є важливим завданням для керуючої компанії. Однією з невід’ємних складових роботи керуючої компанії є ремонтні роботи. Вони забезпечують не тільки збереження будівельної конструкції та безпеку користування будівлею, а й продовжують її термін експлуатації. Однак, в залежності від характеру та обсягу робіт, ремонти можуть бути різного типу.

Капітальний та поточний ремонт – це дві різні категорії ремонтних робіт, які відрізняються за масштабом та метою проведення. Поточний ремонт передбачає здійснення невеликих ремонтних робіт з метою збереження будівлі або споруди у гарному стані та запобігання можливим проблемам. Капітальний ремонт передбачає проведення значних ремонтних робіт з метою повного оновлення будівлі або споруди, які дозволяють продовжити термін їх експлуатації та забезпечити оптимальні умови для життя та комфортного перебування мешканців.

У тариф компанії “ДомКом Суми” входить послуга поточного ремонту, який має на меті забезпечення безперебійного функціонування інженерних мереж, систем опалення та водопостачання, а також забезпечення належного технічного стану будівлі. Однак, для забезпечення якісного ремонту і підтримки житлового фонду, необхідно мати позитивний баланс на будинку, що дозволить покрити всі поточні витрати на управління будинком, а решту коштів витратити на ремонт.

Тому важливо, щоб мешканці будинків вчасно та в повному обсязі сплачували кошти за послуги з управління. Це забезпечить стабільний баланс фінансів будинку і надійне забезпечення його ремонту. Якщо на будинку недостатньо коштів, а роботи з поточного ремонту потрібно виконати, компанія «ДомКом Суми» пропонує мешканцям індивідуальний договір. Компанія закуповує матеріали та виконує роботи, які попередньо погоджені з мешканцями. У свою чергу, мешканці повертають суму рівними платежами впродовж терміну, який зазначається в укладеному договорі. Це дозволяє мешканцям отримати будь-яку послугу за короткий термін.