Робота у розпалі: у двірників керуючої компанії “ДомКом Суми” триває генеральне весняне прибирання - Домком Суми
19120
post-template-default,single,single-post,postid-19120,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Робота у розпалі: у двірників керуючої компанії “ДомКом Суми” триває генеральне весняне прибирання

Робота у розпалі: у двірників керуючої компанії “ДомКом Суми” триває генеральне весняне прибирання

Прийшла весна і щоб навкруги було чисто та красиво потрібно добряче попрацювати. Цьогоріч очільник Сумської міської ради доручив розпочати місячник з благоустрою на два тижні раніше звичайного. Прогноз погоди свідчив про потепління, що дозволило дати старт масштабному прибиранню в Сумах з 15 березня. 

Місячник з благоустрою передбачає прибирання територій міста, зокрема прибудинкових територій, які належать керуючим компаніям. З першого дня місячника з благоустрою керуюча компанія “ДомКом Суми” приступила до генерального прибирання прибудинкових територій.  Нині роботи — у розпалі. 

Під час місячника з благоустрою “ДомКом Суми” прибирає не лише власні території, але й території та вулиці, які поруч із будинками, що знаходяться в обслуговуванні компанії. Об’єми прибирання досить великі через накопичення гілок, листя та сміття після зимового періоду. Крім того, згідно з планом прибирання, двірники планують почистити всі бордюри від грунту та прибрати на клумбах, що вимагає додаткових зусиль та ресурсів.

Всі роботи двірники виконують згідно з усіма нормами та вимогами щодо якості та безпеки. Крім того, прибирання проводиться в співпраці з мешканцями, які надають свої пропозиції та підказки щодо покращення стану території та прибирання. Про виконані роботи “ДомКом Суми” звітує міській раді, щоб забезпечити координацію зусиль та взаємодію між різними компаніями та установами.

Генеральне прибирання прибудинкової території є важливим заходом для забезпечення комфортного та безпечного проживання мешканців, тому керуюча компанія прагне забезпечити якісне прибирання території на високому рівні.