Каналізація - не смітник: “ДомКом” просить сумчан не засмічувати каналізаційні труби - Домком Суми
19050
post-template-default,single,single-post,postid-19050,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Каналізація – не смітник: “ДомКом” просить сумчан не засмічувати каналізаційні труби

Каналізація – не смітник: “ДомКом” просить сумчан не засмічувати каналізаційні труби

Каналізація – це надзвичайно важлива інженерна система, яка допомагає відведенню відходів від людей і побутових підприємств, забезпечуючи належні гігієнічні умови в містах і населених пунктах. Однак, на жаль, багато людей вважають каналізацію “смітником”, кидаючи в унітази, умивальники і каналізаційні отвори різні відходи, що може призвести до різних проблем.

Щотижня керуюча компанія «ДомКом Суми» отримує велику кількість заявок про поломку або аварію каналізаційних мереж. Так, наприклад, за 2022 році було 1609 викликів пов’язаних з засміченням каналізації, а це понад 30% від загальної кількості заявок. Більшість таких аварій можна уникнути дотримуючись простих правил.

Що не можна викидати у каналізацію:

– залишки їжі;

– сміття;

– ганчірки, мочалки, губки для миття посуду;

– волосся;

– засоби особистої гігієни, підгузки;

– чайну та кавову заварку;

– використаний наповнювач від котячого туалету;

– предмети з пластику, скла, металу;

– будівельне сміття;

– інші сторонні предмети.

Недотримання цих вимог збільшує кількість аварій каналізаційної мережі, а збільшення кількості засмічень – зменшують швидкість їх ліквідування. Просимо сумчан використовувати каналізацію виключно за прямим призначенням. Недотримання правил призводить до засмічення каналізаційних мереж, закупорювання труб і до виникнення аварійних ситуацій. Варто пам’ятати – каналізація створена для приймання стічних вод та фекалій!

Наголошуємо, що наша аварійна служба працює цілодобово. Будь ласка, якщо виникає аварія, звертайтесь за номером гарячої лінії 0668238302 без зволікань.