Чому важливо сплачувати комунальні послуги, зокрема з управління багатоквартирними будинками: роз'яснює керуюча компанія “ДомКом” - Домком Суми
19054
post-template-default,single,single-post,postid-19054,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Чому важливо сплачувати комунальні послуги, зокрема з управління багатоквартирними будинками: роз’яснює керуюча компанія “ДомКом”

Чому важливо сплачувати комунальні послуги, зокрема з управління багатоквартирними будинками: роз’яснює керуюча компанія “ДомКом”

Комірне потрібно оплачувати – це обов’язок кожного українця. Без надходження коштів підприємства не функціонуватимуть і в результаті можуть закритися. 

Чому важливо платити комунальні послуги:

по-перше, рахунки за комунальні послуги не скасували. За інформацією Кабміну, українцям, які відсутні у своїх будинках понад 30 днів, не нараховуватимуть плату за комуналку. Однак, перерахунок не стосується послуги з постачання теплової енергії та послуги з управління багатоквартирним будинкам. Тобто, послуга з управління багатоквартирним будинком нараховується незалежно від місця перебування співвласників. Також у разі фінансової скрути уряд дозволив відтермінувати погашення комунальних.

по-друге, держава виконує свої обов’язки. Держава попри складну ситуацію в країні продовжує вчасно виплачувати пенсії, зарплати, субсидії та соціальні виплати. 

по-третє, підтримка підприємств критичної інфраструктури  та інфраструктури ЖКГ та людей, які там працюють. Підприємства критичної інфраструктури та інфраструктури ЖКГ є стратегічно важливими для функціонування економіки, безпеки держави, суспільства та населення. Вони продовжують функціонувати та виконувати свої обов’язки, а отже потребують фінансування.  Зокрема, працівникам ЖКГ, які працюють в умовах війни, треба щонайменше виплачувати зарплату. Також, гроші необхідні і для проведення ремонтів, зокрема ліквідації аварійних ситуацій та податків до бюджету. Сьогодні завдяки працівникам ЖКГ та працівникам підприємств критичної інфраструктури у населення тепло в оселях, є вода та працюють газові  плити для приготування їжі, а навколо будинків чисто. 

по-четверте, ми вносимо свій внесок до Перемоги. Сплачуючи комунальні послуги, ми підтримуємо економіку країни. Допоки наші воїни героїчно захищають нас, ми повинні створювати економічний тил. Зрозуміло, що оплачувати комунальні послуги під час війни – це питання можливості, однак комірні варто оплачувати хоча б частково: працівники мають отримувати зарплати, а держава – податки для армії. Кожен платіж – це внесок в оборону нашої області.

А ми нагадуємо, що компанія “ДомКом” працює у штатному режимі та продовжує надавати послуги з управління багатоквартирним будинкам. Ми продовжуємо тримати руку на пульсі чистоти та порядку та слідкувати, аби у будинках справно працювали внутрішньобудинкові мережі. 

Ми вдячні усім нашим клієнтам, хто повністю чи частково сплачує комірне. Кожна оплата – це підтримка нашої компанії, яка забезпечує містян життєво необхідними послугами, навіть попри можливі ризики. 

Ми завжди поруч! Якщо вам потрібна наша допомога чи консультація – телефонуйте на гарячу лінію: +38 066 823 83 02.