Керуюча компанія “ДомКом Суми” надає платні послуги у квартирах мешканців: куди звертатись та які послуги можна замовити? - Домком Суми
19041
post-template-default,single,single-post,postid-19041,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Керуюча компанія “ДомКом Суми” надає платні послуги у квартирах мешканців: куди звертатись та які послуги можна замовити?

Керуюча компанія “ДомКом Суми” надає платні послуги у квартирах мешканців: куди звертатись та які послуги можна замовити?

Сумчани часто звертаються до компанії з різними проблемами, однак управитель не завжди може їх вирішити у рамках послуги “управління багатоквартирним будинком”. До послуг керуючої компанії “ДомКом Суми” входить обслуговування всіх мереж та іншої власності, які є спільними: зокрема обслуговування інженерних систем будинку — поточний ремонт труб, системи освітлення, вентиляції; забезпечення справності опалювальних систем, а також проведення ремонтних робіт при їх необхідності та інше. Зазначені вище послуги входять до послуг керуючої компанії та виконуються за кошти, які були накопичені на житловому фонді. 

Всі інші мережі, які знаходяться у квартирах – це відповідальність самих власників. Для вирішення проблем у квартирі власники мають самостійно шукати та домовлятися з майстрами про виконання потрібних робіт. Проте знайти хороших майстрів, які якісно виконають роботу та візьмуть за неї не захмарні кошти – складно. Тому у керуючої компанії “ДомКом Суми” запрацювала система платних заявок – кожен охочий може замовити у компанії побутові послуги для власної квартири. 

КК «ДомКом Суми» має бажання та можливість організувати і виконувати роботи за межами договірних відносин по обслуговуванню, тобто за оплату згідно з рахунком. У штаті компанії працюють лише фахові спеціалісти, тому якість виконання робіт ми гарантуємо. Ціни на наші послуги сумчан також приємно здивують – вони ринкові та залежать від складності виконання робіт. Ми прозорі в наших діях, тому після надання нашими спеціалістами послуг, компанія надає мешканцям акти виконаних робіт”, – розповідає директор керуючої компанії “ДомКом Суми” Ірина Степуленко.  

До прикладу, звернутися до керуючої компанії можна з наступних питань:

  • заміна стояка каналізації з проходженням перекриття від 1600 грн;
  • заміна стояка водопостачання з проходженням перекриття від 1500 грн;
  • заміна розводки трубопроводів водопостачання по квартирі від 300 грн;
  •  прочистити внутрішньоквартирну каналізаційну мережу від 250 грн;
  •  замінити опалювальний прилад від 820 грн;
  • підключити пральну машину чи бойлер від 750 грн;
  • встановити вбудований щит в раніше підготовлене місце (до 12 автоматів) від 350 грн;
  • замінити вимикач чи запобіжник патрону від 150 грн;
  • багато інших робіт від наших спеціалістів. 

Щоб замовити платну послугу потрібно лише зателефонувати за номером телефону 066-742-52-23 та залишити свої контакти. Після до вас перетелефонують інженери компанії та проконсультують щодо обсягів робіт, термінів їх виконання та вартості послуг.

Зауважимо, що замовляти платні побутові послуги може кожен, в незалежності, чи являється особа клієнтом компанії чи ні.