Чому виїжджаючи з міста потрібно залишати ключі довіреним особам: роз’яснення від “ДомКом” - Домком Суми
19037
post-template-default,single,single-post,postid-19037,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Чому виїжджаючи з міста потрібно залишати ключі довіреним особам: роз’яснення від “ДомКом”

Чому виїжджаючи з міста потрібно залишати ключі довіреним особам: роз’яснення від “ДомКом”

Затопили сусіди, а аварійна служба не може потрапити до їхньої квартири для ліквідації причин аварії, оскільки сусіди виїхали, а ключі від їх помешкання є лише у них. Останнім часом до керуючої компанії “ДомКом Суми” звертається все більше мешканців з подібними проблемами і вирішити їх можна лише потрапивши до сусідньої квартири. 

Часто такі ситуації виникають через пошкодження внутрішньобудинкових мереж і якщо аварію негайно не усунути, наслідки можуть завдати шкоди майну співвласників багатоквартирного будинку.

Керуюча компанія “ДомКом Суми” звертається до мешканців будинків, які виїжджають за межі міста на невідомий термін, з проханням потурбуватися про можливість потрапити до квартири аварійним службам у разі виникнення аварійних ситуацій. Виїжджаючи із міста, будь ласка, залишайте свої ключі довіреним особам, а їхні контактні дані лишіть сусідам. Так у разі аварійних ситуацій ви вбережете свою квартиру та квартиру ваших сусідів від неприємностей.

Власники квартир мають пам’ятати, що відповідно до статті 29 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» обов’язок власника нерухомого майна, забезпечити представникам  виконавця  комунальних послуг, (а у багатоквартирних будинках, управління якими здійснює ОСББ або управитель, посадовим особам і працівникам ОСББ або управителю та його представнику), доступ до свого житла чи іншого об’єкта нерухомого майна для: ліквідації та відвернення аварій  — цілодобово; встановлення або заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, проведення технічних чи профілактичних оглядів, зняття контрольних показань вузлів обліку.