Повідомлення про зміну структури тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій - Домком Суми
16381
post-template-default,single,single-post,postid-16381,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Повідомлення про зміну структури тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

Повідомлення про зміну структури тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМ СУМИ» повідомляє споживачів про зміни в структурі тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

На даний час на підприємстві діють по-будинкові тарифи затверджені рішенням Сумської міської ради № 172 від 06.04.2016 р., середньозважений діючий тариф становить 2,52 грн./м. кв.

У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, підвищенням тарифу на електроенергію та зміною системи оподаткування підприємства, встановлений тариф на послуги з 01 жовтня 2016 року не покриватиме фактичної собівартості послуг та призведе до погіршення якості послуг і зменшення обсягів поточних ремонтів від закладених у тарифі.

Таким чином, обставинами, що змушують переглядати тарифи є зростання витрат на:

підвищення мінімальної заробітної плати з 1378 грн. до 1450 грн.

– тариф на електроенергію з 1 вересня  2016 року ( підвищення з 0,99 грн/кВт до 1,29 грн/кВт), відповідно до Постанови НКРЕ «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» №220 від 26.02.2015 р;

– зміна оподаткування підприємства з 1 жовтня 2016 року (з єдиного податку 5% на  податок на прибуток 18% та ПДВ 20%).

– укладання нових договорів на обслуговування з підрядними організаціями, що відбулося в рамках змін оподаткування підприємства

Саме за цих обставин виникла необхідність приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до фактичних витрат ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМ СУМИ» на надання даних послуг.

Таким чином, доводимо до відома споживачів, що ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМ СУМИ» відповідно до п.34 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою КМУ від 01.06.2011р. № 869 з 01 листопада 2016 року змінило структуру тарифів на послуги,  не змінюючи (не збільшуючи) його загальний розмір.

З переліком послуг, що входять до складу тарифів, періодичністю їх надання, структурою та розміром тарифів по кожному будинку окремо, детальніше можете ознайомитися нижче.

Розшифровка тарифу для  1-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  2-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  3-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  4-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  5-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  9-поверхових будинків:   Переглянути

Розшифровка тарифу для  12-поверхових будинків: Переглянути

Розшифровка тарифу для  14-поверхових будинків: Переглянути