"ДОМКОМ Суми" про нові тарифи - Домком Суми
16345
post-template-default,single,single-post,postid-16345,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

“ДОМКОМ Суми” про нові тарифи

“ДОМКОМ Суми” про нові тарифи

ПОВІДОМЛЕННЯ  про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ СУМИ». 

 

На виконання наказу Мінрегіону України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальної громади», ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ СУМИ», як  виконавець послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,   інформує про намір здійснити зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Зміна  тарифів  викликана необхідністю приведення їх до економічно обґрунтованого рівня для забезпечення кваліфікованого, якісного, гарантованого обслуговування та ремонту житлового фонду, його технічного обладнання, дотримання санітарного стану прибудинкових територій для створення мешканцям будинків належних та безпечних умов проживання.

                                                                            ОБГРУНТУВАННЯ                                                                             необхідності встановлення нових економічно обґрунтованих тарифів на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  надаються  мешканцям багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади міста. Діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  були затверджені рішенням виконкому Сумської міської ради ще у 2011 році. За цей час (5 років) відбулися значні зміни економічних складових тарифів, проте коригування розміру тарифів згідно законодавства жодного разу не відбувалось. Таким чином, виникла нагальна необхідність проведення загальної процедури повного перегляду тарифів, згідно вимог чинного законодавства.

Так, за період дії тарифів з 2011 року значно зросла вартість всіх складових витрат: електроенергії в 3 рази; паливо-мастильних матеріалів в 2,5 рази; матеріалів, необхідних для проведення ремонтних робіт на 80%. Збільшилась вартість послуг інших спеціалізованих підприємств   (утримання ліфтів, димовентканалів, дератизація, дезінсекція тощо).

Зростання мінімальної заробітної плати відбулося майже на 46% (з 941 грн. у діючих тарифах 2011 року до 1378 грн. на сьогодні). Значно підвищилась вартість робіт на технічне обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації ( з 0,35 грн./кв.м. до 0,80 – 0,83) грн/кв.м.).

Враховуючи вищевикладене, виникла об’єктивна необхідність перегляду тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Розрахунок тарифів виконано відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою КМУ від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Тарифи розраховані окремо по кожному будинку житлового фонду, в залежності від рівня технічного обладнання будинку, переліку послуг тощо.

Перелік послуг, що входять до складу тарифів, періодичність їх надання та розмір тарифів по кожному будинку окремо розміщено детально на Муніципальному інформаційному порталі Сумської міської ради,  сайті ТОВ «Керуюча компанія «ДомКом Суми», та під’їздах будинків.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 14 календарних днів за адресою: 40030, м.Суми, вул. Петропавлівська 86 (оф.5).  

Адміністрація ТОВ «КК «ДомКом Суми»

 

Пояснювальна записка щодо розрахунку економічно обґрунтованих тарифів Переглянути

Розшифровка тарифу для   1-поверхових будинків:  Переглянути

Розшифровка тарифу для   2-поверхових будинків:  Переглянути

Розшифровка тарифу для   3-поверхових будинків:  Переглянути

Розшифровка тарифу для   4-поверхових будинків:  Переглянути

Розшифровка тарифу для   5-поверхових будинків:  Переглянути

Розшифровка тарифу для   9-поверхових будинків:  Переглянути

Розшифровка тарифу для 12-поверхових будинків:  Переглянути

Розшифровка тарифу для 14-поверхових будинків:  Переглянути